× NASKLADNENIE VÄČŠINY CHÝBAJÚCICH NÁSTRAH PREBEHNE 7. 12. 2020! OSPRAVEDLŇUJEME SA ZA ZDRŽANIE!

Podberák sklápaci malý PGS 1911

Podberák sklápaci malý PGS 1911
Značka:FENCL
Dostupnosť:Skladom

Cena vrátane DPH
24,76 €

Dokonalá ručná práca s doživotným servisom zdarma.

Stred podberáku:

Sklápaci podberák je vyrobený z kvalitných hliníkových zliatin a vďaka kovovému zámku a nerezovej pružine možno podberák veľmi pohotovo vyklapnout jednou rukou a je ihneď pripravený k záberu pre Váš úlovok.

Rám a sieť:

Rám je vyrobený z kvalitného hliníka a v kombinácii s pogumovanou sieťou do ktorej sa nechytajú háčiky, nenasiakavé vodu, neabsorbuje pachy je vďaka tvaru dokonale navrhnutý a skonštruovaný v spolupráci s českými rybármi pre skvelú manipuláciu a ľahké vylovení ryby.

Drevená rukoväť:

Drevená rukoväť je vyrobená z tvrdého ručne obrábaného dreva a potom dvakrát lakovaná vode odolným lodným lakom. V konštrukcii rúrky je natiahnuté gumové lanko s rozťažnosťou 170%, zakončené kovovou karabínou vďaka ktorej si môžete podberák pripnúť na opasok v zloženom stave a mať ho neustále k dispozícii. Pri zábere podberák jednou rukou vyklapnete a je ihneď pripravený na vylovenie ryby.

  • typ siete: pogumovaná
  • hĺbka siete: 32 cm
  • oko siete: 15 x 8 mm
  • rozmer rámu: 32 x 45 cm
  • dĺžka podberáku: 90 cm
  • transportná dĺžka: 50 cm
  • váha: 310 g


24,76 € -+

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

David Havlíček: Dnes se věnujeme pouze vám a vašim dotazům! Ptejte se na cokoli, co souvisí s přívlačí, dravci a našimi produkty!

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Vertikální neboli "svislá" přívlač je tématem dnešního streamu. Nástrahy, montáže, taktiky vedení na jednotlivé druhy ryb, vybavení a vůbec vše okolo vertikálu! Samozřejmě nebudou chybět novinky, odpovědi na vaše dotazy apod.

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Podzim je obvykle obdobím hojnosti co se lovu dravců týká. Rozhodně ale není jednoduchý, ryby se nám totiž rozjely do všech částí našich vod a potravy je stále dostatek. K úspěchu je potřeba nějakých znalostí a i trochy toho štěstíčka. Ve streamu budeme nahlas živě uvažovat, jak být úspěšný v různých situacích na řekách či stojácích s ohledem na rybí druhy, stav vody apod.