Baitcast Daiwa Powermesh 1,95 m, 7-28 g

Baitcast Daiwa Powermesh 1,95 m, 7-28 g
Značka:DAIWA
Dostupnosť:Skladom

Cena vrátane DPH
156,82 €

PRODUKTY, KTORÉ NIE SÚ OZNAČENÉ "SKLADOM" - DODANIE 7-10 DNÍ.

Séria Powermesh sa skladá z prémiových a ľahkých prútov, ktoré sú osadené vynikajúcimi komponenty a majú moderný dizajn. Každý prút bol špeciálne navrhnutý pre určitý typ rybolovu. Moderný materiál HVF z karbónového vlákna a X45 technológie splietanie karbónu nám umožnili vyvinúť ľahké a spoľahlivé blanky, odolné proti krúteniu. S prúty Powermesh tak môžete nahadzovať aj na naozaj veľké vzdialenosti, rovnako tak si užijete aj zdolávanie. Silná spojka V-Joint zaisťuje rovnomerný ohyb blanku. Vďaka ľahkým, prémiovým očkám Fuji Alconite K-guides sme znížili riziko zamotania vlasca a následne ešte viac zlepšili akciu týchto prútov.

7-28g Baitcastový prút Powermesh s gramážou 7-28 g má klasickú, tuhú akciu a skvele sa hodí na vertikál, twitchování woblerov a iných tvrdých nástrah vo veľkosti 7-12 cm. Tiež sa hodí pre použitie s háčikmi Texas alebo Carolina. Štíhly blank s tuhou akciou a pevnú chrbticou vám umožní použiť všetky moderné štýly prezentácie. Prút je vybavený originálnym DAIWA skrutkovacím sedlom navijaka a delenou korkovou / EVA rukoväťou.


Produkt č.
dĺžka (m)
vrhacie záťaž (g)
transportná dĺžka (cm)
počet dielov
Hmotnost (g)
očká
11918-196
1,957-28
10321059

156,82 € -+

Komentáre

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

David Havlíček: Netradiční způsob, jak úspěšně lovit mořské pstruhy v Dánsku

Jak vybrat přívlačový prut

Jak vybrat přívlačový prut

David Havlíček: Tuto otázku si v průběhu rybářského života pokládá nejeden vláčkař. Já se pokusím v následujících řádcích shrnout fakta a své poznatky z letité praxe. A také mé subjektivní pocity, protože o těch to je také. Může se tedy stát, že se mnou nebudete souhlasit a bude to tak v pořádku! To, co totiž sedí jednomu, nemusí zcela vyhovovat druhému a třetímu se z toho zježí hrůzou vlasy na hlavě. Možná vám to ale trochu otevře oči a až budete vybírat ten váš vláčák, bude to pro vás snazší. Anebo naopak těžší, protože si uvědomíte, co vše vlastně hraje při výběru roli...

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

David Havlíček: Jaké zvolit lanko při cíleném lovu štik? Wolframové, případně jiné obdobné splétané lanko (z kovu) nebo fluorocarbonové, o kterém panuje řada mýtů a rybáři někdy neví, k čemu je vhodné a k čemu naopak nikoliv.