Baitcast Daiwa Prorex XR 1,8 m, 8-35 g - SKLADOM

Baitcast Daiwa Prorex XR 1,8 m, 8-35 g - SKLADOM
Značka:DAIWA
Dostupnosť:Skladom

Cena vrátane DPH
160,75 € (pred zľavou 14.64%)
137,22 €

Ľahký a extrémne rýchly blank prútu sa skvele drží v ruke a výborne sa s ním pracuje. Nebudete chcieť prestať rybárčiť! Citlivá špička prútu vám dopomôže ku skvelej prezentácii nástrahy, podrží vás pri súboji s rybou a jej zdolávaní. Vaša stratovosť sa tak zníži na minimum a radosť z úspechov bude maximálna. Použitím HVF nanoplus karbónového materiálu majú prúty rýchlu a pevnú akciu a ľahko s nimi nahodíte na veľké vzdialenosti. Použitím nano technológie pri spracovaní karbónových vlákien sme dokázali vyrobiť oveľa ľahšia a zároveň tuhšie blank prútu, s ktorým nahodíte veľmi presne. Perfektné krivka ohybu prútu je garantovaná vďaka spoľahlivej V-joint spojke. Originálne Fuji TVS sedlo navijaku vám zaistí priamy kontakt s blankom prútu a vy tak budete mať prehľad o tom, čo sa deje s vašou nástrahou na druhom konci vlasca. Prúty Prorex XR sú návykové a navyše vo vynikajúcom pomere cena / výkon.

►► HVF® karbónový blank

►► Karbón Nanoplus

►► Konštrukcia karbónových vlákien X45®

►► V-Joint® spigot

►► Fuji® Alconitová K-očká

►► Fuji® TVS sedlo navijaku

►► Špičková tvrdá EVA rukoväť

►► Exkluzívny obal

Produkt č.
dĺžka (m)
vrhacie záťaž (g)
transportná dĺžka (cm)
počet dielov
Hmotnost (g)
očká
11301-180
1,88 - 35
9621308

160,75 € 137,22 € -+

Komentáre

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

David Havlíček: Netradiční způsob, jak úspěšně lovit mořské pstruhy v Dánsku

Jak vybrat přívlačový prut

Jak vybrat přívlačový prut

David Havlíček: Tuto otázku si v průběhu rybářského života pokládá nejeden vláčkař. Já se pokusím v následujících řádcích shrnout fakta a své poznatky z letité praxe. A také mé subjektivní pocity, protože o těch to je také. Může se tedy stát, že se mnou nebudete souhlasit a bude to tak v pořádku! To, co totiž sedí jednomu, nemusí zcela vyhovovat druhému a třetímu se z toho zježí hrůzou vlasy na hlavě. Možná vám to ale trochu otevře oči a až budete vybírat ten váš vláčák, bude to pro vás snazší. Anebo naopak těžší, protože si uvědomíte, co vše vlastně hraje při výběru roli...

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

David Havlíček: Jaké zvolit lanko při cíleném lovu štik? Wolframové, případně jiné obdobné splétané lanko (z kovu) nebo fluorocarbonové, o kterém panuje řada mýtů a rybáři někdy neví, k čemu je vhodné a k čemu naopak nikoliv.