Neváznoucí jigovka Teflon Invisible REDBASS - s nálitkom #5/0, 5 ks

Neváznoucí jigovka Teflon Invisible REDBASS - s nálitkom #5/0, 5 ks
Značka:NASTRAHY.cz
Dostupnosť:Skladom
Počet variant:4 varianty

Cena vrátane DPH
od 3,10 €

NOVINKA NA TRHU! Jigová hlavička vyrobená na háčiku, ktorý má povrchovú úpravu z matného teflónu! Vďaka tomu sa háčik minimálne leskne a je pre ryby horšie viditeľný! Teflon navyše uľahčuje prienik do papule!

Ďalšími kľúčovými vlastnosťami, ktoré potrebuje rybár, aby rybu bezpečne priviedol do podberáku, sú extrémna ostrosť a vysoká pevnosť. Kvalitnejšie budete len ťažko hľadať!

Cieľové ryby: Vhodné sú na strednej sumca, veľké šťuky a zubáče či na morský rybolov! 

Ideálne pre nástrahy s dĺžkou: 9-14 cm

Neváznoucí jigové hlavy Teflon Invisible standup REDBASS boli vyvinuté hlavne pre chytanie dravcov s dnom plným vážok za použitia excelentných háčikov japonského výrobcu. Ich tvar sťažuje ich uviaznutiu medzi kameňmi, prípadne inými prekážkami, zabezpečuje vzpriamenú pozíciu nástrahy po položení na dno (standup). Nástraha jednoducho neleží na dne a imituje rybičku, ktorá sa práve kŕmi z dna. A aby toho nebolo málo, tak pri vertikálnej prívlači sa mierne kolíše zo strany na stranu. Vynikajúci aj pre tzv. zubáčové "pečiatkovanie dna".

BALENO PO 5 KS pre zachovanie maximálnej OSTROSTI!

Veľkosť: 5/0

Dĺžka ramienka: 45 mm (dle váhy)

Ideálne pre nástrahy s dĺžkou: 9-14 cm

Dostupné možnosti

3,10 € -+
3,10 € -+
3,33 € -+
3,33 € -+

Komentáre

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

David Havlíček: Netradiční způsob, jak úspěšně lovit mořské pstruhy v Dánsku

Jak vybrat přívlačový prut

Jak vybrat přívlačový prut

David Havlíček: Tuto otázku si v průběhu rybářského života pokládá nejeden vláčkař. Já se pokusím v následujících řádcích shrnout fakta a své poznatky z letité praxe. A také mé subjektivní pocity, protože o těch to je také. Může se tedy stát, že se mnou nebudete souhlasit a bude to tak v pořádku! To, co totiž sedí jednomu, nemusí zcela vyhovovat druhému a třetímu se z toho zježí hrůzou vlasy na hlavě. Možná vám to ale trochu otevře oči a až budete vybírat ten váš vláčák, bude to pro vás snazší. Anebo naopak těžší, protože si uvědomíte, co vše vlastně hraje při výběru roli...

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

David Havlíček: Jaké zvolit lanko při cíleném lovu štik? Wolframové, případně jiné obdobné splétané lanko (z kovu) nebo fluorocarbonové, o kterém panuje řada mýtů a rybáři někdy neví, k čemu je vhodné a k čemu naopak nikoliv.