× NASKLADNENIE VÄČŠINY CHÝBAJÚCICH NÁSTRAH PREBEHNE 7. 12. 2020! OSPRAVEDLŇUJEME SA ZA ZDRŽANIE!

Prívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa Prorex

Prívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa Prorex
Značka:DAIWA
Dostupnosť:Skladom

Cena vrátane DPH
77,08 €

Táto prémiová taška na nástrahy je vyrobená z pevného a robustného materiálu EVA a poskytuje dostatok priestoru aj pre XL nástrahy, príslušenstvo a kliešte. Vďaka absolútne vodoodolnému materiálu je taška chránená pred dažďom aj spŕšky vody. Horná časť tašky môže byť kompletne odopnutia a do hlavnej časti umiestnite jeden veľký XL box na nástrahy spolu s menším príslušenstvom. Horná časť je vybavená silným EVA panelom a môžete na ňu pripichnúť až 16 kompletne osadených nástrah, do 28 cm. A tak máte stále všetko pripravené po ruke na rýchle použitie. Tento diel má dva popruhy so suchým zipsom na konci, a ľahko ho tak pripevníte k zábradliu na lodi - obľúbené nástrahy tak máte stále bezpečne po ruke. Sieťovinová vrecko na veku ponúka dostatok priestoru pre uloženie dokumentov, kľúčov a iných nevyhnutnosťou. Široký ramenný popruh vám ponúka veľký komfort pri prenášaní. Materiál: 100% EVA


77,08 € -+

Fotogaléria úspechov produkta

Prívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa ProrexPrívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa ProrexPrívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa Prorex

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

David Havlíček: Dnes se věnujeme pouze vám a vašim dotazům! Ptejte se na cokoli, co souvisí s přívlačí, dravci a našimi produkty!

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Vertikální neboli "svislá" přívlač je tématem dnešního streamu. Nástrahy, montáže, taktiky vedení na jednotlivé druhy ryb, vybavení a vůbec vše okolo vertikálu! Samozřejmě nebudou chybět novinky, odpovědi na vaše dotazy apod.

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Podzim je obvykle obdobím hojnosti co se lovu dravců týká. Rozhodně ale není jednoduchý, ryby se nám totiž rozjely do všech částí našich vod a potravy je stále dostatek. K úspěchu je potřeba nějakých znalostí a i trochy toho štěstíčka. Ve streamu budeme nahlas živě uvažovat, jak být úspěšný v různých situacích na řekách či stojácích s ohledem na rybí druhy, stav vody apod.