× NASKLADNENIE VÄČŠINY CHÝBAJÚCICH NÁSTRAH PREBEHNE 7. 12. 2020! OSPRAVEDLŇUJEME SA ZA ZDRŽANIE!

Zavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASS

Zavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASS
Značka:RedBass
Dostupnosť:Skladom
Počet variant:3 varianty

Cena vrátane DPH
od 2,20 €

Dovažovacie / vyvažovacie zavŕtavacie záťaž pre všetky väčšie typy gumovových nástrah, s ktorou môžete výrazne ovplyvniť správanie nástrahy. Tvar vyvinutý s ohľadom na lepšiu siluetu nástrahy pri pohľade z ktorejkoľvek strany! Záťaž má drážku pre prípadné "uloženie náväzca" a prvok proti pretáčaniu. Pretáčanie je možné významne obmedziť drobným narezaním nástrahy v mieste umiestnenia záťaže.

Možné ľubovoľne kombinovať s jigovkou, čeburaškou s háčikom, zavrtávací hlavou, zavrtávacím očkom, samotným jednoháčikom, offsetový jednoháčikom, dvojháčikom ...

MOŽNOSTI POUŽITIA

  • zaťaženie nástrahy (nástrahu napichnete iba na háčik či skrutkovacie očko a záťaž umiestnite na telíčko)
  • vyváženie nástrahy (ak napr. chcete, aby bola nástraha zaťažená v chvostíku a padala stĺpcom pomalšie, kĺzala celým telíčkom po dne, alebo chcete, aby sa pohybovala bokom a pod.)
  • dovážanie nástrahy (ak máte napr. moc ľahkú hlavičku, môžete nástrahu dodatočne skryto zaťažiť)
  • tichý lov pri dne zaistíte umiestnením dvoch záťažou proti sebe na boku telíčka tzv. "na slúchadlá". Nástraha bude viac "plachtiť" a na dno dosadne mäkkou gumovou časťou.

VÁHY A ROZMERY

  • 5 g
  • 7 g
  • 10 g
  • 15 g

Dostupné možnosti

2,20 € -+
2,20 € -+
2,36 € -+

Fotogaléria úspechov produkta

Zavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASSZavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASSZavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASSZavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASS

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

David Havlíček: Dnes se věnujeme pouze vám a vašim dotazům! Ptejte se na cokoli, co souvisí s přívlačí, dravci a našimi produkty!

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Vertikální neboli "svislá" přívlač je tématem dnešního streamu. Nástrahy, montáže, taktiky vedení na jednotlivé druhy ryb, vybavení a vůbec vše okolo vertikálu! Samozřejmě nebudou chybět novinky, odpovědi na vaše dotazy apod.

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Podzim je obvykle obdobím hojnosti co se lovu dravců týká. Rozhodně ale není jednoduchý, ryby se nám totiž rozjely do všech částí našich vod a potravy je stále dostatek. K úspěchu je potřeba nějakých znalostí a i trochy toho štěstíčka. Ve streamu budeme nahlas živě uvažovat, jak být úspěšný v různých situacích na řekách či stojácích s ohledem na rybí druhy, stav vody apod.