PREVÁDZKA NEPRERUŠENÁ!
Opatrenie v súvislosti s koronavírusom na SLOVENSKU: Do odvolania možno platby vykonávať len bezhotovostne (kartou alebo bankovným prevodom). Klasický spôsob "na dobierku" nie je z bezpečnostných dôvodov dočasne možný!

Zavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASS

Zavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASS
Značka:RedBass
Dostupnosť:Skladom
Počet variant:4 varianty

Cena vrátane DPH
od 2,20 €

Dovažovacie / vyvažovacie zavŕtavacie záťaž pre všetky väčšie typy gumovových nástrah, s ktorou môžete výrazne ovplyvniť správanie nástrahy. Tvar vyvinutý s ohľadom na lepšiu siluetu nástrahy pri pohľade z ktorejkoľvek strany! Záťaž má drážku pre prípadné "uloženie náväzca" a prvok proti pretáčaniu. Pretáčanie je možné významne obmedziť drobným narezaním nástrahy v mieste umiestnenia záťaže.

Možné ľubovoľne kombinovať s jigovkou, čeburaškou s háčikom, zavrtávací hlavou, zavrtávacím očkom, samotným jednoháčikom, offsetový jednoháčikom, dvojháčikom ...

MOŽNOSTI POUŽITIA

  • zaťaženie nástrahy (nástrahu napichnete iba na háčik či skrutkovacie očko a záťaž umiestnite na telíčko)
  • vyváženie nástrahy (ak napr. chcete, aby bola nástraha zaťažená v chvostíku a padala stĺpcom pomalšie, kĺzala celým telíčkom po dne, alebo chcete, aby sa pohybovala bokom a pod.)
  • dovážanie nástrahy (ak máte napr. moc ľahkú hlavičku, môžete nástrahu dodatočne skryto zaťažiť)
  • tichý lov pri dne zaistíte umiestnením dvoch záťažou proti sebe na boku telíčka tzv. "na slúchadlá". Nástraha bude viac "plachtiť" a na dno dosadne mäkkou gumovou časťou.

VÁHY A ROZMERY

  • 5 g
  • 7 g
  • 10 g
  • 15 g

Dostupné možnosti

2,20 € -+
2,20 € -+
2,36 € -+
2,60 € Dočasne nedostupné

Fotogaléria úspechov produkta

Zavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASSZavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASSZavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASSZavrtávacia záťaž do gumenných nástrah REDBASS

Komentáre

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Přívlač Live #3 Jak volit barvy nástrah, dotazy, rady, tipy a triky

VIDEO: Přívlač Live #3 Jak volit barvy nástrah, dotazy, rady, tipy a triky

David Havlíček: Další přívlačový live stream, tentokrát na téma barev nástrah, rady, tipy, triky a odpovědi na vaše dotazy.

VIDEO: Přívlač Live #2 Šňůra nebo vlasec, barva, použití bezuzlovky, dotazy, rady, tipy a triky

VIDEO: Přívlač Live #2 Šňůra nebo vlasec, barva, použití bezuzlovky, dotazy, rady, tipy a triky

David Havlíček: Další přívlačový live stream, tentokrát na téma vlasec nebo šňůra a jejich barvy, použití bezuzlovky, rady, tipy, triky a odpovědi na vaše dotazy.  

Jak vybrat naviják na přívlač

Jak vybrat naviják na přívlač

David Havlíček: Stejně jako v otázce výběru prutu, tak i při výběru navijáku stojí rybář před nelehkým rozhodnutím, jakou mašinkou se pro lov přívlačí vybavit. Je potřeba vždy myslet na to, že při přívlači drží rybář trvale prut s navijákem v ruce, naviják je trvale v provozu a na výběru tedy opravdu záleží! V následujících řádcích objasním především na co se dívat a jak vybrat ten správný.