× OSPRAVEDLŇUJEME SA, Z DÔVODU VÝNIMEČNÉHO ZÁUJMU O NAŠE PRODUKTY MÔŽE (NEMUSÍ) U VAŠEJ OBJEDNÁVKY AKTUÁLNE DÔJSŤ K ONESKORENIU 1-2 DNI.

Nymfy RedBASS

Nymfy RedBASS

Originálna revolučná nástraha od roku 2014!


HIT POSLEDNÝCH ROKOV NA VŠETKÝCH DRAVCOV!


Nymfa RedBASS je nová revolučná nástraha na všetky dravé aj nedravé ryby vr. lososovitých, na ktorej vývoji sa podieľali jedni z najlepších českých a slovenských reprezentantov v prívlači! Hodí sa výborne pre lov na jigové hlavičke, na čeburašce, na Dropshot, na hladine aj pre lov na dierkach.


Cieľove ryby: ostriež, pstruh, sivoň, šťuka, zubáč, sumec, na morský rybolov, tajmen, hlavátka, treska apod.

Prednosti:

  • Supermäkký materiál - rovnaký ako mikrosmáčci RedBass
  • Osvedčené smáčkové prírodné aj dráždivé farby.
  • Optimálna veľkosť a pomer tela a nožičiek, ktoré sú dlhšie, než je zvykom. Skracovať totiž môžete, predlžovať však nie! Vyvinutá pre CELÚ RAD modifikácií!!! Menšie nymfu, rak a pod.
  • Zadné chápadielka a stredné plutvičky boli vyvinuté tak, aby optimálne pracovali v oboch smeroch - ako vo vodorovnom, tak zvislom. Bočné chápadielka majú tvar "stuhy" (nie tradičný kruhový prierez), čo zaisťuje lepšiu prácu. Zadné stredné plutvičky majú jemný charakter a stredovou výstuhu pre optimálnu prácu vo zvislom smere. Napr. na love na dierkach, vertikálne apod.

Optimalizované telíčko s viac nožičkami pre prípadné skracovanie, jemné bočné plutvičky s pozdĺžnou výstuhou pre lepšiu prácu.

Nymfa REDBASS Nr. 1 je dostupná v štyroch veľkostiach S - 53 mm, L - 80 mm, NOVINKA 2020 X - 100 mm XL - 130 mm a XXL - 200 mm!Prívlačový blog

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Podzim je obvykle obdobím hojnosti co se lovu dravců týká. Rozhodně ale není jednoduchý, ryby se nám totiž rozjely do všech částí našich vod a potravy je stále dostatek. K úspěchu je potřeba nějakých znalostí a i trochy toho štěstíčka. Ve streamu budeme nahlas živě uvažovat, jak být úspěšný v různých situacích na řekách či stojácích s ohledem na rybí druhy, stav vody apod. 

VIDEO: Přívlač Live #29 - Smáčci

VIDEO: Přívlač Live #29 - Smáčci

David Havlíček: Smáček je neobyčejně zábavná a také úspěšná nástraha. Zaměříme se na montáže, způsoby vedení, použitelnost na různé situace, rybí druhy apod.

VIDEO: Přívlač Live #28 - Jak se obléci na přívlač

VIDEO: Přívlač Live #28 - Jak se obléci na přívlač

David Havlíček: Dnes probereme horem dolem, jak se při lovu přívlačí obléci, aby nebyla zima, horko, člověk se nepotil, mohl se hýbat, vydržel hodiny v létě i za krutých mrazů. Probereme i broďáky, boty, rukavice apod. A samozřejmě vaše dotazy!