Prívlačový prút Daiwa Prorex AGS Jigger

Prívlačový prút Daiwa Prorex AGS Jigger
Značka:DAIWA
Počet variant:2 varianty

Cena vrátane DPH
325,08 € (pred zľavou 1.58%)
od 319,96 €

Rad prívlačových prútov zo série Prorex pre rybárov s najvyššími požiadavkami. Tieto prúty sú vybavené takmer všetkými perlami modernej japonskej technológie konštrukcie prútov Daiwa. Prúty Prorex AGS vynikajú nízkou hmotnosťou, tuhšími blankami a citlivými špičkami. Táto výnimočná rada ponúka zodpovedajúci typ prútu pre skoro každú základnú techniku ​​prívlače. Špeciálny SVF Nanoplus materiál zaisťuje ľahký blank s optimálnou pružnosťou. Vďaka integrácii technológie Nanoplus do materiálu z uhlíkových vlákien sa prúty stávajú ešte ľahšími a odolnejšími voči záťaži. Uhlík Nanoplus zvyšuje citlivosť prútov počas rybárčenia. Blank perfektne prenáša každý pohyb nástrahy až k rukoväti a vy tak cítite aj ten najjemnejší záber. Konštrukcia blanku X45 redukuje krútenie počas nahodzovaní, umožňuje presnejšie hody a poskytuje skvelú akciu s optimálnou krivkou ohybu. Ďalšia špičková vychytávka je použitie exkluzívnych očiek Daiwa AGS z uhlíkových vlákien, ktoré sú výrazne ľahšie v porovnaní s bežnými očkami a navyše optimalizujú akciu a citlivosť prútu. Vďaka tomu prúty reagujú extrémne rýchlo a nekrútia sa, čo vedie k veľmi dlhým a presným hodom. Exkluzívne sedlo navijaku Air Sensor sa vyznačuje veľmi príjemnou manipuláciou a stará sa o perfektný zážitok počas rybolovu. 

Modely s vrhacie záťažou do 30g sú vybavené kratšie spodné rukoväťou z tvrdého EVA materiálu. Prúty s väčšou vrhacie záťažou disponujú dlhší spodný rukoväťou z EVA materiálu. Tento dizajn rukoväťou zlepšuje vyváženosť a komfort počas rybárčenie s rôznymi nástrahami a technikami.


Použité technológie

viac informacií tu >>>

  • Karbónový blank SVF®
  • Konštrukcia karbónových vlákien X45®
  • Karbón Nanoplus
  • V-Joint® spojka
  • Špičková Hard-EVA rukoväť
  • DAIWA® Air Sensor sedlo navijaku
  • AGS® karbónové očká
  • Držiak háčika
  • Exkluzívny transportný obal


Produkt č.
dĺžka (m)
záťaž (g)
transportná dľžka (cm)
počet dielov
hmotnosť (g)
očiek
11211-245
2,40
7 - 28 g
127
2
1208
11211-275
2,70
7 - 28 g
142
2
1358

Dostupné možnosti

325,08 € 319,96 € -+ skladom
340,20 € 334,84 € -+ skladom

Fotogaléria úspechov produkta

Prívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS JiggerPrívlačový prút Daiwa Prorex AGS Jigger

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

Technológia DAIWA - smekací navijaky

Technológia DAIWA - smekací navijaky

V tomto článku nájdete vysvetlivky k niektorým technológiám, ktoré sú použité u smekacích navijakov DAIWA.

Technológia DAIWA - prúty

Technológia DAIWA - prúty

V tomto článku nájdete vysvetlivky k niektorým technológiám, ktoré sú použité u prútov DAIWA.

Technológia DAIWA - baitcastové navijaky

Technológia DAIWA - baitcastové navijaky

V tomto článku nájdete vysvetlivky k niektorým technológiám, ktoré sú použité u baitcastových navijakov DAIWA.