× OSPRAVEDLŇUJEME SA, Z DÔVODU VÝNIMEČNÉHO ZÁUJMU O NAŠE PRODUKTY MÔŽE (NEMUSÍ) U VAŠEJ OBJEDNÁVKY AKTUÁLNE DÔJSŤ K ONESKORENIU 1-2 DNI.

Smáčiky RedBASS

Smáčiky RedBASS

Nástraha, ktorá svojim chodom pripomína zranenú či inak postihnutú rybku zláka každého dravca a celý rad nedravých rýb. Nástrahy sú vyrobené z extraměkkého materiálu, s ktorým je možné vo vode docieliť tých najprirodzenejších pohybov, majú 3D oči, ktoré dravci veľmi dobre vidia a cielia na ne svoj útok.

Všetky modely smáčikov REDBASS, patrí k najkvalitnejším na našom trhu. Povrchové detaily tela, 3D oči, mäkkosť použitého materiálu - to všetko sú detaily, ktoré rozhodujú okrem iného o tom, či bude alebo nebude rybár úspešný. To, čo rybár nevidí, ryba rozozná dokonale! Vhodné aj na mimoriadne účinný Dropshot!

Smáčcci sa výborne sa hodí k lovu všetkých druhov dravcov vo všetkých veľkostiach a mnohokrát bývajú účinné aj keď všetko ostatné zlyhá!

Skvelé aj na morský rybolov - na tresky, kelery apod! V našej ponuke nájdete celú škálu tvarov a farebných kombinácií - od prírodných farieb, kde ryby takmer nerozoznajú rozdiel od reálnej rybky, rôzne farebné kombinácie, fluo farby pre lov vo veľmi zlých svetelných podmienkach a pre vydráždení apatických rýb. U prírodných farieb je potrebné vziať do úvahy, že vo vode z rybieho pohľadu vyzerajú svetlejšie.


Kategórie

Prívlačový blog

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Podzim je obvykle obdobím hojnosti co se lovu dravců týká. Rozhodně ale není jednoduchý, ryby se nám totiž rozjely do všech částí našich vod a potravy je stále dostatek. K úspěchu je potřeba nějakých znalostí a i trochy toho štěstíčka. Ve streamu budeme nahlas živě uvažovat, jak být úspěšný v různých situacích na řekách či stojácích s ohledem na rybí druhy, stav vody apod. 

VIDEO: Přívlač Live #29 - Smáčci

VIDEO: Přívlač Live #29 - Smáčci

David Havlíček: Smáček je neobyčejně zábavná a také úspěšná nástraha. Zaměříme se na montáže, způsoby vedení, použitelnost na různé situace, rybí druhy apod.

VIDEO: Přívlač Live #28 - Jak se obléci na přívlač

VIDEO: Přívlač Live #28 - Jak se obléci na přívlač

David Havlíček: Dnes probereme horem dolem, jak se při lovu přívlačí obléci, aby nebyla zima, horko, člověk se nepotil, mohl se hýbat, vydržel hodiny v létě i za krutých mrazů. Probereme i broďáky, boty, rukavice apod. A samozřejmě vaše dotazy!