× OSPRAVEDLŇUJEME SA, Z DÔVODU VÝNIMEČNÉHO ZÁUJMU O NAŠE PRODUKTY MÔŽE (NEMUSÍ) U VAŠEJ OBJEDNÁVKY AKTUÁLNE DÔJSŤ K ONESKORENIU 1-3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE!

Prívlačová taška Tackle Bag M

Prívlačová taška Tackle Bag M
Značka:DAIWA
Dostupnosť:Skladom

Cena vrátane DPH
57,32 €

Taška na príslušenstvo z radu DAIWA Prorex vám ponúkne dostatok miesta pre uskladnenie nástrah i rôznych drobností. Veľmi dobrý pomer cena / výkon. Dno je pogumované, aby do tašky nemohla odspodu vniknúť žiadna vlhkosť. Navyše protišmykové podložky zabraňujú pohybu na vlhkom povrchu - ideálne do lode. Hlavná časť pojme 2 veľké boxy na nástrahy, do ktorých môžete umiestniť gumové nástrahy, woblery aj jigové hlavičky. Veľké predné vrecko aj obe bočné vrecká ponúka dostatok miesta pre uloženie drobného príslušenstva aj telefónu. Polstrovaný ramenný popruh zaisťuje pohodlné prenášanie.

Materiál: nylon Podšívka: polyester

Rozmery: 38 x 14 x 24 cm


57,32 € -+

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

David Havlíček: Dnes se věnujeme pouze vám a vašim dotazům! Ptejte se na cokoli, co souvisí s přívlačí, dravci a našimi produkty!

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Vertikální neboli "svislá" přívlač je tématem dnešního streamu. Nástrahy, montáže, taktiky vedení na jednotlivé druhy ryb, vybavení a vůbec vše okolo vertikálu! Samozřejmě nebudou chybět novinky, odpovědi na vaše dotazy apod.

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Podzim je obvykle obdobím hojnosti co se lovu dravců týká. Rozhodně ale není jednoduchý, ryby se nám totiž rozjely do všech částí našich vod a potravy je stále dostatek. K úspěchu je potřeba nějakých znalostí a i trochy toho štěstíčka. Ve streamu budeme nahlas živě uvažovat, jak být úspěšný v různých situacích na řekách či stojácích s ohledem na rybí druhy, stav vody apod.