× OSPRAVEDLŇUJEME SA, Z DÔVODU VÝNIMEČNÉHO ZÁUJMU O NAŠE PRODUKTY MÔŽE (NEMUSÍ) U VAŠEJ OBJEDNÁVKY AKTUÁLNE DÔJSŤ K ONESKORENIU 1-3 DNI. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE!

Veľký smáčik REDBASS S5

Veľký smáčik REDBASS S5
Značka:RedBass
Dostupnosť:Skladom
Počet variant:3 varianty

Cena vrátane DPH
od 0,80 €

Smáčik z extraměkkého materiálu so zakončením tela ako ripper na mimoriadne tenkom chvostíku. Toto prevedenie zadnej časti zaručuje mimoriadne dráždivý pohyb aj pri extrémne pomalých pohyboch. Ideálne v kombinácii s neváznoucí standup jigovou hlavičkou - po dopade na dno nástraha stojí šikmo hore a chvostík sa ešte chvíľu pohybuje. Na riekach potom trvalo a pripomína rybičku kŕmiacej sa zo dna. Nástraha vhodná na všetky spôsoby vláčenie. Ideálny pre techniku ​​DROP SHOT či TEXAS RIG. TOP s čeburaškami REDBASS. Tiež veľmi vhodná pre začiatočníkov. Nástraha pre väčšie ryby, lov v Nórsku i na severských jazerách. Vďaka prepracovaným povrchovým detailom tela, 3D očiam, prírode identickým a dráždivým farbám a vyzkoušenému tvaru by mala byť neoddeliteľnou súčasťou vašej výbavy.

VYSKÚŠANÉ NA RYBÁCH!


Dĺžka: 12 cm,  Hmotnosť: 11 g

Použitie: všetky väčšie dravé ryby

Záťaž: optimálne 5 - 30 g

Nastraženie: jigová hlavička 5 - 30 g, možno předzátěž, Dropshot či kĺbová hlavička "Čeburaška" ...

Náčinie: žiadne obmedzenia

Dostupné možnosti

0,80 € -+
0,80 € -+
0,80 € Dočasne nedostupné

Video

Fotogaléria úspechov produkta

Veľký smáčik REDBASS S5Veľký smáčik REDBASS S5Veľký smáčik REDBASS S5Veľký smáčik REDBASS S5

Súvisiace produkty

Prívlačový blog

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

David Havlíček: Dnes se věnujeme pouze vám a vašim dotazům! Ptejte se na cokoli, co souvisí s přívlačí, dravci a našimi produkty!

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Vertikální neboli "svislá" přívlač je tématem dnešního streamu. Nástrahy, montáže, taktiky vedení na jednotlivé druhy ryb, vybavení a vůbec vše okolo vertikálu! Samozřejmě nebudou chybět novinky, odpovědi na vaše dotazy apod.

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Podzim je obvykle obdobím hojnosti co se lovu dravců týká. Rozhodně ale není jednoduchý, ryby se nám totiž rozjely do všech částí našich vod a potravy je stále dostatek. K úspěchu je potřeba nějakých znalostí a i trochy toho štěstíčka. Ve streamu budeme nahlas živě uvažovat, jak být úspěšný v různých situacích na řekách či stojácích s ohledem na rybí druhy, stav vody apod.